TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
61 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Allure Tower Üniversite Mah. Civan Sok No:1 Kat:25 379, 34120 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 488 0191
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Günümüz dünyasında, Sanal Zeka yazılımı, işletmelerin rekabetçi kalabilmeleri için giderek daha önemli hale geliyor. Abaküs Yazılım, AI yazılım çözümlerinin lider sağlayıcılarından biridir ve vizyonu, işletmelerin operasyonlarını ve müşteri deneyimlerini iyileştirmek için yapay zekanın gücünden yararlanmalarını sağlayan bir platform oluşturmaktır.

Abaküs Yazılım’ın vizyonu, kullanımı kolay ve işletmelere AI yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmaları için ihtiyaç duydukları araçları sağlayan bir platform oluşturmak ve bu platformun, mevcut sistemlerle entegre olabilmesi ve işletmelere yapay zeka odaklı çözümleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturma ve dağıtma yeteneği sağlamasıdır

Platform aynı zamanda işletmelere yapay zeka yatırımlarını izleme ve analiz etme yeteneği sağlayarak, yapay zeka yatırımlarını en iyi şekilde nasıl kullanacakları konusunda bilinçli kararlar almalarını sağlayacktır. Ek olarak, platform, işletmelere yapay zeka odaklı çözümleri müşterilerine hızlı ve kolay bir şekilde dağıtma yeteneği sunarak onların daha iyi bir müşteri deneyimi sunmalarını sağlayacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.